Zabiegi Pielęgnacyjne

Pakiety:

 

RELAKSACJA 150 zł./60 min.

Kiedy potrzebujesz wyłączyć głowę i głęboko odetchnąć. Kiedy wreszcie masz czas odpocząć od natłoku codziennych spraw. Kiedy czas nie ma znaczenia, a Ty możesz poczuć ulgę i uwolnić ciało od wszelkich napięć, a nawet zasnąć…

Masaż całościowy Aromaterapeutyczny ZMYSŁOWO.

Pełny masaż z dobranym do indywidualnych potrzeb masłem shea, które rozgrzewamy przed użyciem, aby pogłębić rozpływające się po Twoim ciele rozluźnienie i relaks. Głęboko nawilżający masaż aromaterapeutyczny, do którego używamy olejków esencjonalnych, różnorodnych technik masażu wyselekcjonowanych w odpowiedzi na Twoje potrzeby i oczekiwania.

Masaż całościowy z gorącymi kamieniami WULKAN.

Napięcia mięśniowe, głębokie zmęczenie czy permanentny stres – gorące kamienie stanowią idealną metodę rozgrzania głębokiej tkanki, są doskonałym uzupełnieniem masażu o charakterze relaksacyjnym. Masaż uwalnia ciało, ale i umysł dając możliwość do odrestaurowania siebie i wzmocnienia.

Masaż częściowy i zabieg na twarz BALANS.

Doskonałe połączenie relaksacyjnego masażu pleców, szyi, ramion oraz głowy z głęboko oczyszczającym, nawilżającym i wyciszającym zabiegiem na twarz przeznaczonym do wszystkich typów skóry. Kosmetyki użyte do tego zabiegu bazują na naturalnych składnikach aktywnych. Kompleksowy zabieg uwalnia Twoje naturalne piękno, wypełnia spokojem i pozwala odzyskać równowagę duchową.

REGENERACJA 190 zł./90 min.

Warto poświęcić sobie więcej czasu, zaopiekować się sobą i naładować baterie przed kolejnymi życiowymi wyzwaniami. Różnorodność zabiegów i użytych metod otwiera przed nami bogactwo duchowej i fizycznej odnowy tak ważnej dla naszej codzienności.

TRZY KROKI.

Pakiet obejmujący peeling solny całego ciała, masaż (plecy, szyja, ramiona) i zabieg na twarz. Trzy kroki do osiągnięcia głębokiego relaksu, oczyszczenia i regeneracji skóry, rewitalizacji całego ciała. Holistyczny zabieg daje niepowtarzalną okazję do rozpieszczania siebie i odczuwania rezultatów odnowy jeszcze długo po zakończeniu.

TRZY ODSŁONY.

Trójwymiarowy zabieg rozpoczynający się od peelingu cukrowego pleców, poprzez masaż pleców, szyi, ramion (z gorącymi kamieniami) aż do masażu głowy i twarzy. Do każdej odsłony użyte są kosmetyki w celu oczyszczenia skóry i zregenerowania jej, a także do głębokiej eksfoliacji dla wzmocnienia zarówno ciała jak i ducha.

TRZY ZWROTKI.

Prezentujemy zabieg, który jest holistyczną wirtuozerią: masaż pleców, ramion oraz szyi, następnie rozgrzana maska z błota morskiego – oto pierwsza zwrotka. Zaraz po niej nastąpi masaż nóg, a potem głowy i twarzy. Regenerująca moc tego zabiegu jest oczywista: wzmocni nadwerężony układ odpornościowy, uwolni ciało od stresu i bolesnych napięć, przywróci siłę.

EXPRESS ODNOWA 60zł./30 min.

 

Masaż do wyboru:

1. Plecy, ramiona, szyja

2. Stopy

3. Twarz i głowa

4. Peeling solny całego ciała

PAKIET CIĄŻOWY i POSTNATALNY 170 zł./75 min.

Zabieg przeznaczony dla kobiet w ciąży po 12 tygodniu z prawidłowym przebiegiem ciąży oraz dla kobiet w okresie laktacji; obejmuje dwie opcje: masaż całościowy lub peeling i masaż pleców, ramion szyi oraz masaż głowy – poprzedzony pogłębioną konsultacją z zastosowaniem kosmetyków bezpiecznych dla mamy i jej dziecka. Rozpuszcza napięcia mięśniowe i regeneruje ciało, przynosi ulgę i głęboki relaks w tym szczególnie wymagającym okresie w życiu kobiety.

PAKIET ZIMOWY GRZANIEC 170 zł./75 min.

Grzaniec mieści w sobie masaż pleców, ramion szyi oraz masaż głowy z użyciem gorących kamieni, następnie masaż nóg i stóp zakończony masażem twarzy rozgrzanym olejkiem. Poprzedzony konsultacją i testem sensorycznym; rozgrzewający zabieg minimalizujący napięcia mięśniowe i objawy zmęczenia, wzmocni układ immunologiczny i złagodzi zimowe zmęczenie. W przypadku tego pakietu ważne jest, aby skorzystać wcześniej ze strefy saun.

PAKIET SPA 170 zł./75 min.

Pakiet wyjątkowy, bo tworzysz go sam w odpowiedzi na własne oczekiwania i potrzeby. Terapeuta jedynie pomaga zweryfikować Twoje życzenia w odniesieniu do czasu zabiegu. Paleta wyborów jest różnorodna i bogata: masaże, peelingi, odżywcze zabiegi na twarz. 75 minut i Twój wymarzony pakiet w naszym SPA.